Nowości w MyszKOLANDZIE:

Witamy na naszej stronie!

Firma Handlowo Usługowa "MyszKOLAND" działa w zakresie rozrywki i rekreacji.
Zapewniamy aktrakcje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Obsługujemy imprezy okolicznościowe takie jak festyny, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne, dożynki, dzień dziecka, urodziny, przyjęcia, komunie, karnawały, mikołajki, eventy dla firm etc. W swojej ofercie posiadamy zjeżdżalnie dmuchane duże, średnie i małe, trampoliny, kule wodne, skoko-zabawy, stoisko z watą cukrową, popcornem, lodami i balonami na hel z nadrukiem oraz wiele, wiele innych atrakcji. Posiadamy atesty oraz ubezpieczenia w PZU.

Skorzystaj z naszej oferty!

Jeżeli szukacie Państwo kogoś kto w profesjonalny sposób zajmie się organizacją imprezy dla was, waszych przyjaciół i waszych bliskich, to naprawdę dobrze trafiliście. Zajmujemy się tym blisko 15 lat, a w tym czasie zaufała nam duża liczba klientów prywatnych imprez jak też organizatorów festynów. Pełen profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem to najlepsza gwarancja niezapomnianych wrażeń, bez względu na rodzaj oraz miejsce organizowanej imprezy!

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

Serdecznie zapraszamy firmy, instytucje, szkoły, przedszkola a także osoby prywatne do organizowania imprez razem z "MyszKOLANDEM" !!!